Звичайно, багато українців мають свій город, але зазвичай там все за стандартом: картопля, огірки, помідори, зелень, полуниця, малина, якісь плодові дерева...

Але бувають і ті, хто вирощує кавуни та дині. Ось для "любителів динь" у нас є секрет, який допоможе швидшому формуванню плодів. Це звичайно більш актуально, коли літо коротке та холодне, але звернути увагу варто всім.

Диня, кадр із відео

Перед вами постає завдання спрямувати всі сили рослин на формування та визрівання врожаю, а не на зростання батогів. Через те, що у динь жіночі квітки утворюються в основному на бічних пагонах, прищипніть головне стебло після 4-5 аркушів. В результаті ви створите стимул для зростання додаткових батогів.

Дочекайтеся, поки вони (ті додаткові батоги) підростуть, а потім прищипніть і їх - цього разу над 3 листом.

Ще одна важлива дія, яку потрібно зробити, - нормувати кількість плодів. Це означає, що зазвичай на рослині дозволяється залишати не більше 6-8 плодів, а ось у цьому випадку - не більше 4-5 динь.

Диня, кадр з відео

Нагадаємо, що цей порошок стане останнім, що побачить колорадський жук: як ефективно і швидко позбутися шкідника картоплі.

Раніше ми повідомляли, що обов'язково зробіть це після плодоношення: полуниця завалить урожаєм, якого ви ніколи не бачили.