Колорадські жуки - справжня напасть для будь-якого городника, тому кожен, хто вирощує картоплю, має свої секрети боротьби з ними.

Але є один порошок, якими можна посипати картопляні кущі та місце навколо них, і тоді ця напасть залишить вас назавжди.

Колорадський жук

Іноді неефективними виявляються як інсектициди, і народні засоби.

Натуральний засіб проти колорадських жуків

Тим самим рятівним засобом є залишки деревини, що не згоріли. Просто посипте цим попелом картопляні кущі. Заодно варто посипати ґрунт навколо рослини. Процедуру важко назвати складною. А ось ефективною – цілком!

Зола "прожене" колорадських жуків. Справа в тому, що ці комахи не люблять попіл і намагаються не з'являтися на ділянках, оброблених золою.

Використання незгорілих деревних залишків на картопляній грядці матиме ще один позитивний ефект: рослина отримає чимало важливих мікроелементів.

Посадка картоплі, кадр з відео

Так, городня культура навряд чи зіткнеться з нестачею калійного, фосфорного, магнієвого та багатьох інших компонентів. Іншими словами, зола відрізняється подвійною користю та робить максимальними шанси на отримання багатого врожаю картоплі.

Важливий момент: посипати рослину та ґрунтовий покрив попелом бажано саме в ранкові години. Справа в тому, що в цей період на листових платівках буде роса. А наявність крапель води на городній культурі перед початком процедури має значення.

Нагадаємо, що обов'язково зробіть це після плодоношення: полуниця завалить урожаєм, якого ви ніколи не бачили.

Раніше ми повідомляли, навіщо обрізати малину після збирання врожаю та як це робити: урожай буде стабільно високим.