Повідомляється, що зростання цін на пальне суттєво вплине на українців, що призведе до подорожчання товарів першої необхідності, таких як хліб, транспорт та все інше.

На думку глави Асоціації малого та середнього бізнесу Руслана Соболя, найбільше постраждають ті, хто залежить від дизельних генераторів через перебої у подачі електроенергії.

Він підкреслив, що підвищення акцизів на паливо чинить суттєвий тиск на малий та середній бізнес, а також на вразливі групи населення.

"Йде масований тиск на малий і середній бізнес, і незахищені верстви населення. Це очевидно. З одного у нас боку війна, а з іншого боку - економічна війна. Звичайно, бізнес просто так не здасться і намагатиметься виживати. А як? Тому що? він транслюватиме ці податки, мита та все, що стосується витратної частини, у ціну", - пояснив Соболь.

заправка, паливо, газ, бензин

Підприємства, яким вдасться вижити, швидше за все, перекладуть свої витрати на споживачів, піднявши ціни. Ті підприємства, які не зможуть залишатися конкурентоспроможними, можуть зіткнутися із закриттям та звільненнями.

"Ціни в Європі на паливо нижчі, ніж в Україні. Яке розпорядження Євросоюзу може таке вимагати? Тобто, Євросоюз, дотуючи українську державу, будучи свідомим того, що Україна не може як самостійний міжнародний партнер сьогодні виконувати зобов'язання не тільки міжнародні, а й внутрішні, змушує нас підвищити акцизи? Це абсурд", - наголосив Соболь.

Нагадаємо, "розпродаж країни навіть не приховують": Україна за "безцінь" продасть держпідприємства - The New York Times приголомшив наш народ

Раніше «Українці» писали, "Тепер і хліб буде неможливо купити": навіть найдоступніший продукт перетвориться на "скарб" - що на нас чекає

Як повідомляли «Українці», таке буває "раз у житті": ми станемо свідками історичної події у Всесвіті – NASA заінтригувало людство