В даний час дуже приємно мати хоч і невеликий, але свій город, адже ціни на деякі овочі та фрукти вражають незважаючи на "сезон".

Однак, не кожен любить возитися на городі або не має багато часу присвячувати цьому. Але не переживайте, адже є культури, яким не потрібний особливий догляд. Давайте ж дізнаємося, що висадити на городі, щоб не зіткнутися із зайвою метушнею.

Город, помідори, кадр з відео

Головною проблемою дачників є постійні бур'яни. Також багато рослин необхідно регулярно забезпечувати вологою. Щоб кількість поливів зменшилася і догляд за всіма культурами був невитратним, найкраще облаштувати стаціонарні грядки.

Їх легко доглядати, і вони відмінно зберігають вологу. Отримати врожай з мінімум зусиль та часу можна, висадивши такі культури:

  1. гарбуз;
  2. кабачки;
  3. буряк;
  4. квасоля, горох;
  5. хрін;
  6. редис;
  7. зелень - петрушка, кріп, салат, рукола.

Город, зелень, зображення з вільних джерел

Вважається, що перебування на ділянці протягом місяця 2-3 рази – це добре. У такому разі від городу відмовлятися не потрібно. Абсолютно невибагливі баштанні культури. Наприклад, зовсім без поливу можуть обійтися кавуни. При цьому врожай буде гарантованим. Однак, кавуни доведеться уберегти від холоду. Посіяти також можна і томати, кукурудзу. Дані культури не вимагають особливої ​​уваги та поливу.

Нагадаємо, що величезна користь лаврового листа на городі: захисник від кліщів, колорадського жука та попелиці.

Раніше ми повідомляли, що це просто королівські лілії: як правильно доглядати квіти і коли їх треба висаджувати.