Під час роботи на городі важливо не забувати і про красу ділянки. Є люди, які вирощують лілії, тому наші наступні поради будуть для них.

Як і коли потрібно садити ці квіти і що обов'язково потрібно знати про лілії, перш ніж вирішити висадити їх у себе.

Лілії, зображення з вільних джерел

Вибір відповідних сортів лілій

Перед тим як розпочати посадку, важливо вибрати відповідні сорти лілій. Згідно з рекомендаціями садівницьких ресурсів, таких як Gardeners World та Love the Garden, найбільш популярними та простими у вирощуванні є східні та азіатські лілії, а також ЛО-гібриди. Східні лілії відрізняються великими ароматними квітками, а азіатські – різноманітністю забарвлень і компактнішим розміром. ЛО-гібриди, у свою чергу, приваблюють своїм швидким зростанням, рясним цвітінням та різноманітністю відтінків.

Що потрібно знати про посадку та догляд за квітами

Правильний час посадки

Садити лілії рекомендується у певні часові рамки – навесні чи восени, коли ґрунт ще прохолодний. Весною це зазвичай квітень, а восени – кінець вересня. При посадці провесною цибулини часто попередньо вкорінюють у контейнерах, а потім переносять на грядку. Восени їх висаджують прямо в грунт.

Підготовка ґрунту та посадка

Для успішного розвитку лілій необхідний добре дренований грунт з достатньою кількістю органічних речовин. Перед посадкою рекомендується підготувати ґрунт, внести необхідні добавки та вибрати відповідне місце для кожної рослини. Цибулини слід садити на глибину, що перевищує їх розмір у 3 рази, а також забезпечити їм надійну опору.

Лілії, зображення з вільних джерел

Догляд за ліліями

Лілії вимагають регулярного поливу, особливо в періоди посухи, а також підживлення навесні та восени. Важливо також забезпечити рослинам опору, особливо високорослих сортів, і правильно обрізати стебла після цвітіння. При цьому необхідно бути пильним і вчасно обробляти рослини від шкідників та хвороб, щоб запобігти псуванню врожаю.

Нагадаємо, що обов'язково зробіть це у червні: 7 важливих справ на городі першого місяця літа.

Раніше ми повідомляли, що ох, дарма ми це викидали: ось як цибулиння підвищить урожай і удобрить город.