Всі ми бачимо зараз ціни на свіжі овочі, а також знаємо, що через війну кожен може опинитися у важкому становищі щодо продуктів.

Через це багато українців вважали за краще "повернутися до витоків" та вирощувати овози та фрукти самостійно. Для хорошого врожаю потрібно ретельно доглядати свій город, у тому числі і в плані підживлення. Чим же удобрити баклажани, перець та помідори у червні?

Баклажани

Помідори, перець і баклажани, будучи членами сімейства пасльонових, мають схожі потреби у добривах. На початку червня рекомендується провести перше підживлення, повторивши процедуру через 7-10 днів, а потім ще раз через той самий час.

Кращі добрива для помідорів, баклажанів та перцю

Кальцій : Для підготовки розчину кальцію, візьміть 1 столову ложку кальцієвої селітри та магнію, розведіть їх у 10 літрах кімнатної температури, переважно відстояної води. Потім додайте 1 чайну ложку борної кислоти та 2 столові ложки маточного розчину фітоспорину. Перемішайте розчин, налийте його в обприскувач та рівномірно розпорошите на листя рослин. Підживлення рекомендується проводити вранці або ввечері.

Бор : Бор є важливим елементом для покращення обміну поживних речовин у рослинах. У городньому господарстві його часто застосовують як борної кислоти.

Магній : Для забезпечення фотосинтезу та здоров'я рослин необхідно додати магній. Зазвичай його застосовують у формі сульфату магнію або доломітового вапна.

Помідори

Важливі моменти:

  • Кальцієві добрива слід вносити в період активного росту рослин, особливо на початку вегетаційного періоду.
  • Борні добрива слід застосовувати обережно, оскільки надлишок цього елемента може бути токсичним для рослин. Розчин борної кислоти найкраще застосовувати у вигляді позакореневого підживлення.
  • При дефіциті магнію листя рослин може почати жовтіти, тому важливо забезпечити його достатню кількість.

Нагадаємо, що обов'язково зробіть це у червні: 7 важливих справ на городі першого місяця літа.

Раніше ми повідомляли, що ох, дарма ми це викидали: ось як цибулиння підвищить урожай і удобрить город.